Tooted

3M6800 M Täismask + P3 filter

Tootekood: 3M6800

Kirjeldus:

2 kmpl LAOS!

Täismaski ja filtrite komplekt!

Filter 3M 6038

Kaitseklass P3R.

Kaitse: Tahked ja vedelad osakesed. Vesinikfloriidgaasid kuni 30ppm ja vabastamine ebameeldivast osoonis, orgaanilised aurud ja happegaasid alla LPN.

Filter on tugevas plastkarbis.

3M täismaski korpus 6800 suurus M

3M 6000 seeria täismaskid on kasutajasõbralikud ja mugavad. Tänu uuele väljahingamisavale on maskid kauakestvamad ning neid on kergem puhtana hoida. Maskid on saadaval kolmes erisuuruses, kõikidel maskidel on 3M™ bajonettkinnitussüsteem tolmu-, gaasi- ja aurufiltrite kinnitamiseks. Valige endale sobiv maski suurus ja õiged filtrid ning kaitske oma tervist!

Pehme silikoon muudab maski mugavaks ja kauakestvaks. Maski kaitseklaasil on lai vaateväli ning polükarbonaat visiir, mis on kriimustuste ja löögikindel ja vastab standardile EN166:2001 B- näokaitse üldstandard. Nejast kohast kinnituvad pearihmad muudavad maski näole asetamise lihtsaks ja mugavaks. 3M täismaskil on Cool Flow väljahingamisklapp, mille abil on kergem hingata (hingamistakistus on minimaalne), vähendab kuumuse ja niiskuse kogunemist maski alla ning vähendab klapi vibratsiooni.

NB! Mask ei taga maksimaalset kaitset kui kandjal on habe.

  • Kerge, vaid 400 gramm
  • EN 166:2001 B

 

Hind koos käibemaksuga
HIND: 144.00€

basket « Tagasi